warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/kadin/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

yeşil

Az suyla yeşil bahçe mümkün mü?

Yemyeşil bahçelerin, rengarenk balkonların tam zamanı. Yeşil bir bahçeye sahip olmak için elbette bol su gerekiyor oysa kuraklık Türkiye'nin peşini bir türlü bırakmıyor. Kuraklıkla birlikte artan su sorunu ise bahçe sulamanın faturasını ağırlaştırıyor. Peki az su ile yeşil bir bahçeye sahip olmak mümkün mü? İşte yanıtı.

Yaz mevsimi ile birlikte herkes yemyeşil bir bahçe istiyor ancak kuraklık vatandaşların elini kolunu bağlıyor. Elbette olur ancak bunun için doğru bitkiyi bulmak gerekiyor. Yeşil alanların gözde bitkisi çimlerse kuraklıkla birlikte tarihe karışacağa benziyor.

2008 dekorasyonundaki yenilikler..


2008,evlerimize,özellikle de salonlarımıza birçok yeniliği de beraberinde getiriyor.Dantel ve beyazın romantizmi,metalik ışıltı ve yansımalar ,kahve ,yeşil ve mürdümün her tonu 2008'de evlerimizi süsleyecek.
Çiçekleri alıştığımız gibi masa ve sehpa üstlerinde değil daha çok yerde kullanacağız bu sene.Herzaman ki gibi yastıklar revaçta ama bu sene daha parlak ve süslü olacaklar.Evinizin her odasında simli kumaşları,yünlü kumaşlarla birleştirebilir,dilediğiniz kombinleri oluşturabilirsiniz.Dekorasyon dünyasındaki yenilikleri öğrenmeden alışverişe çıkmayın.

Anket

Televizyonda dizi izlerken en çok neye dikkat edersiniz: