warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/kadin/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

mutfak gereçleri

Doğa kokulu sofralar...

Sushi, finger foods gibi son dönemin trend yemekleri özel bir sunumla ikram etmeye olanak veren Villeroy & Boch Palm serisi ayrıca kendi içerisinde üç farklı formu barındırıyor.

Düz beyaz porselen, beyaz üzerine çimen yaprağı ve palmiye yaprağı renklerindeki desen seçeneği ile egzotik sofralar kurarken seride bulunan üç deseni Kombine ederek de çekici ikramlar hazırlamak mümkün. Bu seri, Metropolitan konseptindeki New Wave ve Düne serisiyle de bir arada kullanılabiliyor.

Jumbo’nun yeni servis tepsileri

Jumbo iftar sonrası kahve keyfinize yeni servis tepsileriyle eşlik ediyor. Özel ebadıyla dikkat çeken servis tepsileri bilhassa 2 kişilik kahve sunumlarınız için ideal servis şekli düşünülerek tasarlanmış.

Kahvenin yanı sıra her türlü sunumunuza Jumbo’ nun estetik yorumuyla farklılık katabileceğiniz bu servis tepsilerinin birbirinden şık 4 farklı model alternatifi ve mat parlak kulp seçeneklerinden birini seçmek size kalmış.

Moneta'nın renk cambazları

133 yıldır mutfak eşyaları sektöründe üretim yapan Moneta, mutfakları renkleriyle şenlendiren tavalara, özel bir alternatif ekledi. Silikon bazlı bu tavalar, kadınların özene bezene aldığı ve kısa sürede rengini kaybeden tavaların aksine, uzun ömür, bozulmayan renkler vaat ediyor.

133 yıllık deneyimini en mükemmele ulaşmak için kullanan Moneta, kadınların mutfakta daha renkli, daha keyifli zaman geçirmesi için yepyeni bir ürünü piyasa sundu. Artık tüketiciler renklerinden dolayı seçilen renkli tavalarına kısa bir sürede veda etmek zorunda kalmayacaklar.

Birbirinden keyifli ürünler...

Sektörün en eski firmalarından biri olan Güneş Melamin, tecrübesiyle çeşitlendirdiği ürünlerinin kalitesi ve şık tasarımlarıyla melamini tercih sebebi kılan ürünler sunuyor.

Bir çoğumuzun dayanıklılığı nedeniyle vazgeçemediği melamin ürünler Güneş tecrübesiyle çeşitleniyor. Özellikle tepsi ve çay tabağında ürün çeşitliliğiyle ön plana çıkan firma, yeni desen ve renklerde birbirinden keyifli ürünleri ürün gamına ekliyor. Güneş, tepsi, servis tabağı, kase, kahvaltılık, kayık tabağı, salata tabağı, çerezlik, meyvelik, çeşitli bardaklar, tuzluklar, biberlikler, yumurtalıklar, şekerlikler, küllükler, kepçelikler ve nihaleler üretiyor.

Çocuklara özel kahvaltı seti...

İtalyan Bormioli Rocco, çocuklara yönelik kahvaltı seti oluşturdu. Çocukları için mükemmelliği isteyen ailelere yönelik hazırlanan kahvaltı seti, sevimli kurbağa deseninin yanı sıra, opal cam olması sayesinde aynı zamanda da sağlıklı.

Opal cam sıkılaştırılmış yapısı sayesinde, porselenden çok daha hijyenik, sağlam ve parlak olma özelliğine sahip. İtalyan Bormioli Rocco kalitesi ve İnter Mutfak garantisiyle çocuklar kahvaltı yaparken çok eğlenecek.

Mehtap'la lezzetli yemekler pişirin

Mutfak gereçleri konusunda başlattığı pazar liderliğini istikrarlı bir şekilde devam ettiren Mehtap, okula dönüş dönemlerinde her yıl olduğu gibi bu yıl da okuldan dönen çocuğunuza lezzetli sofralar hazırlarken mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak.

‘Mehtap Special’ serisindeki özel makarna tenceresi, krep tavası, balık ve cips tavaları Mehtap’ın en gözde ürünleri arasında yer alıyor. Okuldan dönen, karnı acıkıp koşarak mutfağa giren tüm çocuklar gördükleri mükemmel sofralara çok ama çok sevinecekler.

Anket

Televizyonda dizi izlerken en çok neye dikkat edersiniz: