warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/kadin/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

bitkisel

Isırgan özlü sabun

Isırgan özlü sabun

Tamamen el yapımı doğal bitkilerden üretilen sabundur, İçerdiği bitkisel yağlar sayesinde saçları besleme, Saç dökülmelerini önlemede, Saçları güçlendirmede, Saçlara canlılık kazandırmada, Kepeği engellemede yardımcı olabilir, içerdiği saf zeytinyağı ile cildi besler,kurumasını önler,kalıcı nemlilik ve yumuşaklılık sağlar.

Bitkisel doğal sabunlar

Bitkisel doğal sabunlar

Zeytinyağı ,Hindistan cevizi yağı,palmiye yağı gibi bitkisel yağların karışımından yapılan ve sabunlaşma sağlandıktan sonra aromaterapi etkileri bulunan doğada yetişen bitkilerden elde edilen yağlar ile takviye edilmiş sabunlardır.

Bitkisel Doğal Sabunların yapımı aşamasında açığa çıkan gliserin sabun içinde bırakılarak sabunun nemli ve yumuşak bir kullanım şekli alması sağlanır.

Zeytinyağı sabunu

Zeytinyağı sabunu

Zeytinyağlı sabun tamamen Ege ve Akdeniz ikliminde yetişen Zeytin ağacı meyvesinden yani %100 Zeytinyağından imal edilmiştir.

Geleneksel kullanımın yanı sıra doğallığa önem veren herkesin tercih ettiği sabundur.Bitkisel yağ bakımından zengin olan zeytinyağlı sabun,E
D,K, vitaminlerini içerir. Banyoda kullanılan zeytinyağı sabunu genel vücut ,yüz ve saç temizliğinde de güvenle kullanabileceğiniz doğal bir üründür.

Bol köpüğü ve yumuşak yapısı ile mükemmel bir banyo sabunudur. Düzenli kullanıldığında cildi güzelleştirir , saçları güçlendirir , cilt hastalıklarına karşı cildin direncini artırır.

Mate ve Özellikleri

Mate, Güney Amerika’da yetişen “Ilex Paraguayensis” isimli bitkinin yeşil yapraklarıdır.

İlk kullanıcıları Güney Amerika yerlileri olup, sonraları Cizvit rahipleri tarafından düzenli olarak üretilmiş ve uyarıcı etkisi nedeni ile çay ve kahve yerine tüketilen günlük bir içecek olarak kullanılagelmiştir.

Uyarıcı ve enerji verici özelliğinin yanı sıra çağdaş bilimin ışığında bugün bilinen en önemli özelliklerinden biri, içerdiği saponinler ve kafeine bağlı olarak vücutta yağ emilimini engellemesi ve aynı zamanda yağların hızlı yakılmasını sağlamasıdır.

Anket

Televizyonda dizi izlerken en çok neye dikkat edersiniz: