warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/kadin/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

beyaz

Yaşamınıza renk katın !!

Daha az gerginlik, daha fazla dinginlik mi hissetmek istiyorsunuz? Ya da daha motive olmak mı? Renklerin ruhunuz üzerindeki etkilerini keşfedin, hissetmek istediklerinizi yaşayın.

Renklerin insanlar üzerindeki etkileri popüler mitlerden ibaret değil. Bunun böyle olmadığını son yapılan bilimsel araştırmalar da gösteriyor. Buna göre psikolojik etkisi olan dört adet renk bulunuyor. Kırmızı, mavi, sarı ve yeşil. Kırmızı bedeni anlatan bir renk, mavi akla, sarı duygulara, yeşil ise bu üç his arasındaki dengeye işaret ediyor.

Bembeyaz Dişler Hayal Değil!

Kişinin yüz ifadesini yansıtmada önemli bir rolü bulunan dişler, gerek şekillerinde, gerekse renklerindeki bozukluk dolayısıyla kişiye toplum içinde bazı sıkıntılar yaşatabiliyor. Hatta dişlerdeki bu sorunlar kişide psikolojik bozukluklara kadar varan problemlere neden olabiliyor. Örneğin; yapılan araştırmalara göre insanların yüzde 7'si sadece dişleri gözükmesin diye gülmekten kaçınıyor...
Beyaz dişler; sağlıklı, temiz ve bakımlı kişiliğin simgesidir. İnsanlar yıllar boyunca bembeyaz dişlere sahip olabilmek için çeşitli yöntemlere başvurmuşlardır ve bu talep doğrultusunda piyasada dişlerde beyazlık vaadeden birçok ürün raflarda kendilerine yer bulmuşlardır.

Anket

Televizyonda dizi izlerken en çok neye dikkat edersiniz: